Warszawa

Fizjoarena Elżbieta Kielanowska

OFERTA:
Fizjo Arena Rehabilitacja Warszawa specjalizuje się w prowadzeniu rehabilitacji w domu u pacjenta na terenie miasta Warszawa. Jesteśmy zespołem doświadczonych rehabilitantów, którzy pomagają pacjentom dochodzić do siebie p chorobach lub wypadkach w zaciszu domowym. Fizjo Arena Rehabilitacja Warszawa to pomoc dla osób po urazach jak i na przykład takich chorobach jak udary. Również w przypadku kontuzji sportowych możemy państwu pomóc.

Jeżeli zmagacie się państwo z różnymi bólami stawów to fizjoterapeuci z Fizjo Arena Rehabilitacja Warszawa będą również w stanie państwu pomóc.
Oprócz prowadzenie rehabilitacji nasi fizjoterapeuci wykonują masaże lecznicze. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie i do każdego z osobna dobieramy terapie.

Podczas pierwszej wizyty ustalamy zabiegi oraz przedstawiamy plan rehabilitacji. Jeżeli jest to możliwe, to prosimy na pierwszą wizytę przygotować dokumentację medyczną.
O FIRMIE:
Jeżeli zastanawiacie się państwo kto was odwiedzi w domu, to już wyjaśniamy. Możemy państwa zapewnić, że przyjedzie na wizytę najwyższej klasy specjalista. O umówionej godzinie stawi się wraz ze swoim przenośnym stołem.
NAZWA FIRMY:FizjoArena Rehabilitacja Warszawa
ADRES:Wilcza 52/50, 00-679 Warszawa
TELEFON533 939 299
E-MAILkontakt@fizjoarena.pl
NIP:1132794090
REGON:366711039

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *